Cur síos
Paraiméadair theicniúla
FAOI MHIC LÉINN
Ag féachaint do mhótar seachtrach cumhachtach, éadrom?
Seachadann mótar bád Calon Gloria 25 (T25/30) feidhmíocht eisceachtúil gan stró. Deartha dóibh siúd a éilíonn iontaofacht agus éifeachtúlacht, tá an t-inneall dhá stróc seo bunaithe ar ardán cruthaithe CV dhá shorcóir, a bhfuil cáil air as a mharthanacht agus a fheidhmíocht chomhsheasmhach.
Cibé an bhfuil tú ag cúrsáil ar na farraigí oscailte nó ag seoladh uiscí áitiúla, tá muinín ag bádóirí ar fud an domhain as an Calon Gloria T25/30 as a spleáchas garbh.
Le dearadh agus innealtóireacht níos fearr, ritheann an mótar Calon Gloria 25 ar chóimheas ola measctha 50:1 réamh-, rud a chinntíonn freagairt throttle briosc le níos lú deataigh, boladh laghdaithe, agus turas níos míne. Mar sin is rogha iontach é do bhádóirí atá ag lorg inneall reatha atá éifeachtach agus glan.
Mar gheall ar an méid dlúth agus an tógáil éadrom tá sé thar a bheith oiriúnach do chineálacha éagsúla bád, lena n-áirítear soithí beaga agus meánmhéide cosúil le binsí rubair, agus neart neart á sheachadadh agat nuair is gá duit é.
CODANNA spártha

Monarcha Ar Líne







Léirmheasanna

PÁIRTÍ DEN FHOIREANN Tarrthála





Léiríonn an comhoibriú seo tiomantas CALON GLORIA don fhreagracht shóisialta agus a diongbháilteacht chun cabhrú le pobail i ngéarchéim. Leanfaidh an chuideachta ag tacú le misin tarrthála agus ag cur le hathshlánú tubaiste sa todhchaí.
Seicliosta Tosaithe Mótair Lasmuigh
- Comhlaí aeir oscailte ar an dá umar breosla.
- Ceangail an líne breosla seachtrach.
- Socraigh an lasc breosla go "ar."
- Daingnigh an lanyard lasc éigeandála.
- Croith an umar breosla chun breosla a mheascadh, amach ó dhóiteán.
- Cinntigh go bhfuil an gléas neodrach.
- Ceangail an líne breosla, caidéil an bolgán 3-5 huaire.
- Oscail an choke beagán, cuir an throttle i bhfeidhm chun tús a chur leis, ansin dún an choke agus lig an t-inneall díomhaoin ar feadh 3-5 nóiméad.
- Ardaigh an mótar amach as an uisce nuair nach bhfuil sé in úsáid.
- Le haghaidh stórála, rith an breosla amach go hiomlán.
Clibeanna Te: 25 mótair bád, an tSín 25 monaróir mótair bád, soláthraithe, monarcha
2 STRÓC30HP OUTBOARD MOTOR
SAMHAIL ROGHNACH:
T30BS--- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Gearr
T30BL--- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Fada
T30BWS--- Rialú Tiller; Tosaigh Leictreach; Seafta Gearr
T30BWL--- Rialú Tiller; Tosaigh Leictreach; Seafta Fada
T30FWS--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Seafta Gearr
T30FWL--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Seafta Fada
| MODEL | T30 |
| Cineál | 2 Stróc |
| Airde Transom | 423mm(S) / 550mm (L) |
| Toise | 843*399*1146mm (S) / 843*399*1273mm (L) |
| Meáchan Tirim | 53kg(S) /54.5 Kg(L) |
| uas. Raon RPM | 4500-5500r/nóim |
| uas. Outpower | 22.1kW(30HP) |
| Réimse RPM díomhaoin | 1150±50 r/nim |
| Cineál innill | 2-scil. |
| Díláithriú | 496 cc |
| Bore × Stróc | 72×61 mm |
| Uainiú Adhainte | CDI |
| Córas Stiúrtha | Tiller / Cianrialú |
| Córas Tosaigh | Lámhleabhar / Tosaigh Leictreach |
| Gear Shift | F-N-R |
| Cóimheas Giar | 2.08(27/13) |
| Baile Átha Troim & Tilt | Lámhleabhar |
| Acmhainn Umar Breosla | Seachtrach 24L |
| Cumas Ola Gear | Seachtrach 24L |
| Cóimheas Measctha | 50:1 |
| Lián | 9 7/8 ×12-F |
'Nar par ya
40 Hp Mótar Bád MarinerGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin












