Mótar Bád 3HP
Dlúth agus éasca le hiompar
Foirfe do bháid iascaireachta beaga, báid inséidte, agus báid adhmaid
Faofa ag Cumann Aicmithe na Síne (CCS)
Gnéithe uainíochta 360-céim le meicníocht damping do rialú throttle réidh
Moltar do dhingí rubair a bhfuil fad 2.9m acu
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
FAOI MHIC LÉINN
Mótar Bád CALON GLORIA 3HP: An Clár Lasmuigh Inaistrithe Deiridh do Do Chéad Eachtraíochta Eile
Tá mótar bád CALON GLORIA 3HP deartha chun feidhmíocht eisceachtúil a sheachadadh i bpacáiste dlúth, éadrom, rud a fhágann gurb é an rogha iontach é d'eachtraitheoirí agus díograiseoirí bádóireachta. Cibé an bhfuil tú ag cúrsáil ar bháid bheaga iascaireachta, báid inséidte nó báid adhmaid, cuireann an t-amuigh iniompartha seo áisiúlacht agus iontaofacht gan sárú ar fáil.
Tá sé oiriúnach go foirfe do bháid iascaireachta bheaga, dingeoga rubair, agus soithí éadroma eile. Le fad molta is fearr de 2.9 méadar do bháid inséidte, tá an mótar seo versatile go leor le haghaidh raon leathan d’fheidhmchláir uisceárthaí.

Pacáistiú

- Ar fáil i roghanna pacáistithe aonaid aonair agus dé-aonad.
- Tá gach aonad pacáilte go cúramach i cartán sturdy le cosaint cúr inmheánach chun seachadadh sábháilte a ráthú.
Monarcha Ar Líne







Tástáil Innill

Déantar ár n-innill a thástáil go dian i linn tástála rialaithe agus i dtimpeallachtaí fíordhomhanda. Sa chomhthiomsú tástála, déanaimid measúnú ar chumhacht, éifeachtúlacht breosla agus cobhsaíocht.
Ansin, déanaimid tástáil orthu i lochanna chun feidhmíocht a mheas i sruthanna éagsúla agus faoi ualaí éagsúla, ag cinntiú go gcomhlíonann siad ár gcaighdeáin marthanachta agus iontaofachta sula sroicheann siad custaiméirí.

Léirmheasanna

Seicliosta Tosaithe Mótair Lasmuigh
- Oscail na comhlaí aeir ar na humair bhreosla ionsuite agus sheachtracha araon.
- Ceangail an líne breosla seachtrach leis an mótar.
- Socraigh an lasc breosla go dtí an suíomh "AR".
- Cuir isteach an lanyard lasc éigeandála go sábháilte.
- Croith an umar breosla (ar shiúl ó aon fhoinsí dóiteáin) chun an breosla a mheascadh.
- Cinntigh go bhfuil an giar sa suíomh neodrach.
- Ceangail an líne breosla leis an inneall, ansin caidéil an bolgán 3-5 huaire, ag cinntiú go bhfuil an tsaighead pointí i dtreo an innill.
- Oscail an choke go páirteach, cuir an throttle i bhfeidhm chun an t-inneall a thosú, ansin dún an choke agus lig an t-inneall díomhaoin ar feadh 3-5 nóiméad chun téamh suas.
- Nuair nach bhfuil sé in úsáid, ardaigh an mótar as an uisce; é a ísliú nuair is gá.
- Le haghaidh stórála fadtéarmach, rith an t-inneall go dtí go mbeidh an breosla ídithe go hiomlán.
Clibeanna Te: 3HP Boat Motor, An tSín 3HP Boat Motor monaróirí, soláthraithe, monarcha
2 STRÓC 3HP GÁSAMHLAINNE MÓTAR Lasmuigh
SAMHAIL ROGHNACH:
T3BS --- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Gearr
| MODEL | T3 |
| Cineál | 2 Stróc |
| Airde Transom | 441mm (S) |
| Toise | 628*289*997 mm (S) |
| Meáchan Tirim | 17.4 Kg |
| uas. Raon RPM | 4500-5500r/nóim |
| uas. Outpower | 2.2kW |
| Réimse RPM díomhaoin | 1200±50 r/nóim |
| Cineál innill | 1-scil. |
| Díláithriú | 70 cc |
| Bore x stróc | 46.0 x 42.0 mm |
| Uainiú Adhainte | CDI |
| Córas Stiúrtha | Láimhseáil tiller |
| Córas Tosaigh | Tús láimhe |
| Gear Shift | F-N |
| Cóimheas Giar | 2.08 |
| Baile Átha Troim & Tilt | Lámhleabhar |
| Acmhainn Umar Breosla | Tógtha-i 1.4L |
| Cumas Ola Gear | 0.075 L |
| Cóimheas Measctha | 50:1 |
| Lián | 7¼X6-BS isteach. |
'Nar par ya
Inneall Lasmuigh Bád LuasNext2
5 Bád Mótair LasmuighGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin










