Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Maidir le Outboards
2-Is inneall dócháin inmheánaigh é mótar seach-bhoird a fheistítear ar deireadh an bháid, a thiomáineann an soitheach trí lián. Is é a shaintréithe ná go gcuirtear timthriall cumhachta iomlán-a chuimsíonn iontógáil, comhbhrú, cumhacht agus strócanna sceite - i gcrích in aon rothlú cromáin amháin.I measc a chuid láidreachtaí tá cothabháil dhíreach, tosaithe tapa, oiriúnacht do bháid bheaga, agus costas réasúnta íseal. É sin ráite, tá míbhuntáistí ag baint leis freisin: éifeachtúlacht breosla níos measa (mar go n-éalaíonn roinnt meascán aeir breosla neamhdhóite le gáis sceite), astuithe níos airde (amhail hidreacarbóin), agus níos mó torainn agus creathadh le linn oibríochta.Úsáidtear go coitianta é i mbáid bheaga iascaireachta, scairdscíonna, luasbháid, báid inséidte, agus árthaí uisce eile áit a bhfuil cóimheas ardchumhachta go-ina phríomhthosaíocht.
2-stróc 20 HP






Léiríonn ceannaitheoir
Tá a réime leathnaithe ag Calon Gloria chuig gach cúinne de na cúig mhór-roinn, le bonn éagsúil custaiméirí a chuimsíonn réigiúin, cultúir agus tionscail, ag tarraingt cliaint ó gach cearn den domhan. Le blianta fada anuas, tá muinín leanúnach ag custaiméirí gan staonadh as ár mbranda, iontaobhas atá fréamhaithe ní hamháin mar aitheantas ar cháilíocht eisceachtúil ár dtáirgí, ach freisin inár dtiomantas chun aghaidh a thabhairt ar gach riachtanas go cúramach agus ár dtiomantas do luach fadtéarmach, ag feidhmiú mar nasc soladach a nascann úsáideoirí ar fud an domhain.






Páirteanna breise



CCanna
C: 1.What an chainníocht íosta ordú (MOQ)?
C: 2.What do théarmaí íocaíochta?
C: 3.What an t-am luaidhe le haghaidh táirgeadh agus seachadadh?
14-21 lá oibre le haghaidh mórchóir ordú
C: 4.What na roghanna loingseoireachta?
C: 5.What do phróisis rialaithe cáilíochta?
C: 6.An féidir leat freastal ar shaincheapadh nó iarratais speisialta?
C: 7.Cé chomh fada is féidir liom an t-aiseolas a fháil tar éis dúinn an fiosrúchán a sheoladh?
Clibeanna Te: innill nua 2 stróc outboard, tSín nua 2 stróc outboard innill monaróirí, soláthraithe, monarcha
2 STRÓC 20HP Gluaisteán Lasmuigh
2-Léiríonn inneall stróc 20HP bailchríoch nua stylish neamhlonrach, feidhmíocht fheabhsaithe agus dearadh scagtha. Tá sé comhoiriúnach le liáin SOLAS agus tá comhlacht dea-innealtóireacht aige le haghaidh oibriú éasca. Le leathnú sorcóra go 326cc, seachadann an T20 feidhmíocht iontach agus luach iontach, rud a fhágann go bhfuil sé ina phríomhrogha ina chatagóir.
| MODEL | T20 |
| Cineál | 2 Stróc |
| Airde Transom | 435mm (S) 562mm (L) |
| Toise | 878*343*1077 mm (S) 878*343*1204 mm (L) |
| Meáchan Tirim | 41 Kg(S) / 42 Kg(L) |
| uas. Raon RPM | 5200-5800r/nóim |
| uas. Outpower | 14.7kW(20HP) |
| Réimse RPM díomhaoin |
1600±50 r/nim |
| Cineál innill | 2-scil. |
| Díláithriú | 326 cc |
| Bore X stróc | 62×54 mm |
| Uainiú Adhainte | CDI |
| Córas Stiúrtha | Rialú Tiller / Cianrialú |
| Córas Tosaigh | Tús Lámhleabhar / Tús Leictreach |
| Gear Shift | F-N-R |
| Cóimheas Giar | 1.85(24/13) |
| Baile Átha Troim & Tilt | Lámhleabhar / Leictreach |
| Acmhainn Umar Breosla | Seachtrach 24L |
| Cumas Ola Gear | 0.37 L |
| Cóimheas Measctha | 50:1 |
| Lián | 9 1/4X9 |
'Nar par ya
2 Ola Innill Outboard StrócGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin













