Clár Amach Nasctha Innill
Ardfheidhmíocht, Marthanacht & Cobhsaíocht
-Oibríocht Cairdiúil don Úsáideoir
Ideal le haghaidh Iascaireachta & Úsáid Iomaíoch
Dearadh Dlúth, Neat, agus Ilchineálach
CCS agus ISO9001 Deimhnithe
Molta do Rubber Dingies (4.7m - 5.5m)
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
FAOI MHIC LÉINN
Cén Fáth a Roghnaítear Cláir Lasmuigh de Dhá Inneall le haghaidh Báid Iascaireachta Amach ón gCósta
Is minic a thugann báid iascaireachta amach ón gcósta (23-26 troigh) rogha do cheannaitheoirí idir mhótair aonair nó dhá mhótair lasmuigh. Cé go bhfuil inneall amháin níos inacmhainne, tá roinnt buntáistí ag baint le hinnill chúpla:
Príomhbhuntáistí a bhaineann le Cláir Lasmuigh de Dhá Inneall:
- Iomarcaíocht: Má theipeann ar inneall amháin, is féidir leis an gceann eile tú a fháil ar ais go sábháilte. Soláthraíonn sé seo suaimhneas intinne, go háirithe i gceantair iargúlta.
- Feidhmíocht Feabhsaithe: Is minic a sheachadann inneall cúpla níos mó horsepower, a eascraíonn i luasanna barr níos fearr agus luasghéarú níos tapúla i gcomparáid le hinneall amháin.
- Lúide Strus Innill: Le dhá inneall, oibríonn gach mótar níos lú, ag laghdú brú, ag feabhsú fad saoil, agus ag cinntiú cúrsáil réidh ag luasanna níos airde.
- Inaistritheacht Superior: Tairgeann innill chúpla rialú níos fearr, rud a fhágann go bhfuil sé níos éasca iad a ainliú i spásanna daingean, duga, agus casadh géar a dhéanamh.
- Cobhsaíocht Níos Fearr: Feabhsaíonn meáchan dhá inneall cothromaíocht an bháid, ag soláthar cobhsaíochta níos fearr agus iad ag iascaireacht nó ag cúrsáil.
- Shots Poll níos tapúla: Baineann innill chúpla luasghéarú níos tapúla amach as an bpoll, ag laghdú tarraingthe agus ag feabhsú láimhseáil iomlán bád.
- Sioncrónú níos Simplí: Déanann rialuithe leictreonacha nua-aimseartha innill chúpla a shioncronú níos éasca ná riamh, rud a ligeann duit an dá inneall a bhainistiú le luamhán amháin.
- Luach Athdhíola Níos Airde: Go ginearálta bíonn luach athdhíola níos fearr ag bád dúbailte inneall mar gheall ar chumhacht agus éileamh níos airde i margadh na mbád úsáidte.
Breithnithe
Cé go mbíonn costais tosaigh agus chothabhála níos airde ag baint le socruithe innill chúpla, déanann na buntáistí-iontaofacht, feidhmíocht, inaistritheacht agus luach athdhíola-an infheistíocht fhiúntach do shlatiascairí tromchúiseacha amach ón gcósta.
Páirteanna breise

Réamhrá Cuideachta
Bunaithe ar phrionsabal na sármhaitheasa, sheolamar cláir 2-stróc i ndiaidh a chéile: 3hp/5hp/9.8hp/15hp/20hp/30hp/40hp, cláir 4-stróc: 6hp/20hp/60hp EFI agus outboards leictreacha: 40hp. Maidir le nuálaíocht teicneolaíochta, tá torthaí suntasacha bainte amach againn freisin. Ón 24 Iúil, 2023, bhí 25 paitinn faighte againn, a chlúdaigh réimsí éagsúla cosúil le feistí córais soláthair ola mótair lasmuigh, feistí tástála yaw, agus feistí socraithe agus teannta cnónna fearas faoi uisce. Mar fhreagra ar shaincheist na marcanna horsepower fíorúla sa mhargadh, ní mór dúinn cloí i gcónaí le prionsabal na horsepower fíor, ag tuilleamh moladh de réir a chéile ó thomhaltóirí.

Grianghraif do Chustaiméirí




Deimhnithe

An Chéad-Úsáid Ama Amuigh
- Seiceáil an bhfuil an chomhla aeir ar na humair bhreosla ionsuite agus seachtracha araon oscailte.
- A chinntiú go bhfuil an líne breosla seachtrach ceangailte go daingean leis an mótar.
- Socraigh an lasc breosla go dtí an suíomh "ar".
- Cuir isteach lanyard an lasc éigeandála go daingean.
- Tar éis breosla a mheascadh, croith an umar a chumasc i gceart (athbhreosla ar shiúl ó fhoinsí dóiteáin).
- Cinntigh go bhfuil an gléas neodrach sula dtosaíonn tú ar an inneall.
- Ceangail an líne breosla, ansin caidéil an bolgán 3-5 huaire leis an tsaighead dírithe i dtreo an inneall.
- Oscail an choke beagán, cuir throttle i bhfeidhm le tosú, ansin cas an choke as tar éis tosú agus lig an t-inneall díomhaoin ar feadh 3-5 nóiméad chun téamh suas.
- Nuair nach bhfuil sé in úsáid, ardaigh an mótar as an uisce agus ísligh arís é nuair a bheidh sé réidh le húsáid.
- Le haghaidh stórála fadtéarmach, rith an breosla as an inneall chun fadhbanna a sheachaint.
Clibeanna Te: outboard inneall cúpla, monaróirí bord inneall cúpla tSín, soláthraithe, monarcha
2 MÓTAIR OUTBOARD 40HP stróc
SAMHAIL ROGHNACH:
T40BS --- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Gearr
T40BL--- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Fada
T40BWS--- Rialú Tiller; Tosaigh Leictreach; Seafta Gearr
T40BWL--- Rialú Tiller; Tosaigh Leictreach; Seafta Fada
T40FWS--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Seafta Gearr
T40FWL--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Seafta Fada
T40FWTS--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Leictreach Tilt; Seafta Gearr
T40FWTL--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Leictreach Tilt; Seafta Fada
| Múnla | T40 |
| Airde Transom | S: 424mm L: 550mm |
| Meáchan Tirim | 76 -78kg |
| uas. Raon RPM | 4500-5500r/nóim |
| uas. outcumhacht | 29.4kW(40HP) |
| Réimse RPM díomhaoin | 1100±50 r/nim |
| Cineál Innill | 2-scil. |
| Díláithriú | 703cc |
| Bore X Stróc | 80.0 × 70.0 mm |
| Uainiú Adhainte | CDI |
| Córas Stiúrtha | Rialú Tiller & Cianrialú |
| Córas Tosaigh | Tosaigh Láimhe & Tús Leictreach |
| Gear Shift | F-N-R |
| Cóimheas Giar | 2.00 |
| Baile Átha Troim & Tilt | Tilt láimhe & Tilt Leictreach |
| Acmhainn Umar Breosla | 24L |
| Cumas Ola Gear | 0.43 L |
| Córas Bealaithe | 50:1 (Breosla:Ola) |
| Lián | 11 1/8*13 isteach. |
'Nar par ya
Mótair Bád IascaireachtaNext2
9 Mótar Bád HorsepowerGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin










