Cur síos
Paraiméadair theicniúla
FAOI MHIC LÉINN
Tá inneall seachtrach ceithre stróc 20hp Calon Gloria deartha le compord an úsáideora, freagracht chomhshaoil, feidhmíocht láidir agus iontaofacht fadtéarmach i gcuimhne. Tá oibriú éasca agus dearadh tuisceanach i gcroílár an méid a dhéanaimid.
Príomhghnéithe:
- Struchtúr inneall casta le córais DOHC agus OHV le haghaidh feidhmíochta níos fearr.
- Carburetor saibhrithe uathoibríoch-leictreonaigh nasctha le caidéal breosla agus scagaire le haghaidh breosla níos glaine agus le tosú níos éasca.
- Córas fuaraithe uisce le calafort sruthlaithe seachtrach chun fíoruisce a ghlanadh go héasca agus saol an innill níos faide.
- Tugann solas rabhaidh brú íseal ola foláireamh d'úsáideoirí ola a chur leis sula ndéantar damáiste.
- Cuidíonn córas rabhaidh róthéamh le teip an innill a chosc trí chomharthaí a dhéanamh ar ghóilíní uisce blocáilte.
- Oibriú iontaofa fiú i -5 céim , luasmhoilliú tobann, nó luasghéarú toirt.
- Laghdaíonn dearadh frith-fhiaile agus frith-an dul i ngleic le huiscí crua.
- Cuireann díláithriú níos mó 3-5% níos mó cumhachta ar fáil.
- Sump fliuch le lubrication éigean le haghaidh cosaint inneall níos fearr.
- Cinntíonn adhainte digiteach CDI tosú láimhe tapa, éasca agus iontaofa.
Réamhrá Cuideachta
Treoraithe ag tiomantas sármhaitheasa, tá raon de chláir lasmuigh seolta againn: samhlacha 2-stróc (3hp, 5hp, 9.8hp, 15hp, 20hp, 30hp, agus 40hp), samhlacha 4-stróc (6hp, 20hp, 60hp EFI), agus outboard leictreach (40hp). Tá torthaí suntasacha as ár n-iarrachtaí sa nuálaíocht teicneolaíochta freisin. Ón 24 Iúil, 2023, tá 25 paitinn faighte againn, a chlúdaíonn réimsí cosúil le córais soláthair ola mótair lasmuigh, feistí tástála yaw, agus córais cheangail cnó fearas faoi uisce. Mar fhreagra ar shaincheisteanna maidir le lipéadú horsepower fíorúil sa mhargadh, chloíomar go seasta le prionsabal na fíor-chumhacht, ag tuilleamh moladh méadaithe ó thomhaltóirí.

Líne Táirgthe
Tá líne táirgeachta mótair lasmuigh Calon Gloria glan agus ordúil, le gach céim deartha go cúramach chun cáilíocht táirgí comhsheasmhach a chinntiú. Díríonn oibrithe ar gach mionsonra, ó chomhthionól beacht na gcomhpháirteanna go dtí cigireacht dhian ar tháirgí críochnaithe, ag leanúint go docht le nósanna imeachta oibriúcháin caighdeánacha. Tá an timpeallacht táirgthe geal agus eagraithe, le huirlisí agus trealamh socraithe go néata chun tacú le táirgeadh éifeachtach agus ardchaighdeán táirgí a chinntiú. Is príomhchúis é an aird seo ar mhionsonraí a bhfuil muinín ag a gcustaiméirí tuillte ag mótair sheachtrach Calon Gloria.






Léirmheasanna

Tástáil Innill
Ní mór próiseas dian tástála a dhéanamh ar gach mótar lasmuigh sula bhfágann sé an mhonarcha. Áirítear leis seo thart ar 1 uair an chloig d’iniúchadh uainiúcháin, tástáil teocht an innill, oibríocht íseal agus ardluais i bhfearas, tástáil aschuir uisce, seiceáil eiblithe ola, agus iniúchadh cuma dheiridh.


Chomh maith le-rialú cáilíochta sa mhonarcha, ní mór do gach fréamhshamhail 150 uair ar a laghad de thástáil uisce amuigh faoin aer a dhéanamh. Mar shampla, tá breis is 500 uair an chloig de thástáil dhomhanda bailithe cheana féin ag ár bhfréamhshamhail ceithre bhuille 60HP 60HP chun cobhsaíocht agus iontaofacht a chinntiú faoi choinníollacha oibriúcháin éagsúla.
CCanna
C: Cé chomh fada is féidir liom an t-aiseolas a fháil tar éis dúinn an fiosrúchán a sheoladh?
A: Tabharfaimid freagra laistigh de 12 uair an chloig.
C: An féidir leat freastal ar iarratais nó saincheaptha speisialta?
A: Is féidir decanna / dearadh na bpacáistí a shaincheapadh ar d'iarratais ar bhonn cainníocht áirithe; Thairis sin, cuirimid níos mó roghanna datha agus páirteanna breise lasmuigh de bhrandaí eile ar fáil
C: Cad iad na próisis rialaithe cáilíochta atá agat?
A: Déantar tástáil ilchéime marthanachta ar gach inneall lasmuigh CG i linnte tástála, locha, aibhneacha, nó aigéin, agus déantar iniúchadh tánaisteach maidir le haerdhíonacht an cháis íochtair.
C: An féidir leat deimhniú tionscnaimh a sholáthar?
A: Tá.
C: Cad é an t-am luaidhe le haghaidh táirgeadh agus seachadadh?
A: 1-3 lá oibre le haghaidh samplaí
14-21 lá oibre le haghaidh mórchóir ordú
Clibeanna Te: ceithre stróc ola inneall outboard, an tSín ceithre stróc monaróirí ola inneall lasmuigh, soláthraithe, monarcha
4STRÓC 20HP OUTBOARD MOTOR
SAMHAIL ROGHNACH:
F20BS--- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Gearr
F20BL--- Rialú Tiller; Tosaigh Lámhleabhar; Seafta Fada
F20BWS--- Rialú Tiller; Tosaigh Leictreach; Seafta Gearr
F20BWL--- Rialú Tiller; Tosaigh Leictreach; Seafta Fada
F20FWS--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Seafta Gearr
F20FWL--- Cianrialú; Tosaigh Leictreach; Seafta Fada
| MODEL | F20 |
| Cineál | 4 Stróc |
| Airde Transom | 438mm (S) 565mm (L) |
| Toise | 1048*386*1097mm (S) 1048*386*1224mm (L) |
| Meáchan Tirim | 53.8 kg(S) 55.8 kg(L) |
| uas. Raon RPM | 5000-6000r/nim |
| uas. Outpower | 14.7kW |
| Réimse RPM díomhaoin | 1050±50 r/nim |
| Cineál innill | 2-scil. |
| Díláithriú | 362 cc |
| Bore x stróc | 63.0 x 58.1 mm |
| Uainiú Adhainte | CDI |
| Córas Stiúrtha | Tiller / Cianrialú |
| Córas Tosaigh | Lámhleabhar / Tosaigh Leictreach |
| Gear Shift | F-N-R |
| Cóimheas Giar | 2.08 |
| Baile Átha Troim & Tilt | Lámhleabhar |
| Acmhainn Umar Breosla | 24L |
| Cumas Ola Gear | 0.25 L |
| Lián | 9 1/4X11-J1 isteach. |
'Nar par ya
Innill Lasmuigh InaistritheGlaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin











