Cur síos
Paraiméadair theicniúla
FAOI MHIC LÉINN
Is córas tiomána ilúsáideach agus cumhachtach é inneall lasmuigh mara a úsáidtear i gcineálacha éagsúla bád. Tá an t-inneall lasmuigh mara suite ar thrasnán an bháid, ag comhcheangal an mhótair agus an mheicníocht stiúrtha in aonad amháin. I gcomparáid le hinnill inboard, cuireann an t-inneall lasmuigh mara suiteáil agus cothabháil níos éasca, rud a fhágann go bhfuil sé ina rogha coitianta do shoithí áineasa agus tráchtála. Le dul chun cinn teicneolaíochta, tá innill mhuirí lasmuigh nua-aimseartha deartha le bheith níos éifeachtúla ó thaobh breosla de, níos neamhdhíobhálaí don chomhshaol agus marthanach, ag cinntiú feidhmíocht iontaofa in uiscí ciúine agus garbh.
Taobh istigh mhonarcha





Tástáil séalaithe


Pacáiste



Stóras






Deimhnithe

CCanna
C: 1. An bhfuil ceadú CE agat?
A: Sea, ní mór dúinn.
C: 2.What an chainníocht íosta ordú (MOQ)?
A: MO 1
C: 3.What do théarmaí íocaíochta?
A: T / T (Aistriú Teileagrafach), L / C (Litir Creidmheasa), etc
C: 4.What an t-am luaidhe le haghaidh táirgeadh agus seachadadh?
A: 1-3 lá oibre le haghaidh samplaí
14-21 lá oibre le haghaidh mórchóir ordú
C: 5.An soláthraíonn tú samplaí?
A: Íocann Yes.Clients na samplaí agus fiú an costas loingseoireachta.
C: 6.What na roghanna loingseoireachta?
A: lasta aer, lasta farraige, sainráite etc.
C: 7.An féidir leat deimhniú tionscnaimh a sholáthar?
A: Tá.
C: 8.What do phróisis rialaithe cáilíochta?
A: Déantar tástáil ilchéime marthanachta ar gach inneall lasmuigh CG i linnte tástála, locha, aibhneacha, nó aigéin, agus déantar iniúchadh tánaisteach maidir le haerdhíonacht an cháis íochtair.
C: 9.An féidir leat freastal ar shaincheapadh nó ar iarratais speisialta?
A: Is féidir decanna / dearadh na bpacáistí a shaincheapadh ar d'iarratais ar bhonn cainníocht áirithe; Thairis sin, cuirimid níos mó roghanna datha agus páirteanna breise lasmuigh de bhrandaí eile ar fáil
C: 10.Cé chomh fada is féidir liom an t-aiseolas a fháil tar éis dúinn an fiosrúchán a sheoladh?
A: Tabharfaimid freagra laistigh de 12 uair an chloig.
Clibeanna Te: inneall lasmuigh mara, monaróirí inneall lasmuigh mara tSín, soláthraithe, monarcha
4 STRÓC 20HP Gluaisteán Lasmuigh
Tá bailchríoch nua neamhlonrach, feidhmíocht uasghrádaithe, agus struchtúr neartaithe ag inneall ceithre bhuille CG MARINE 20hp. Tá sé comhoiriúnach le liáin SOLAS agus deartha le haghaidh láimhseáil éasca. Tá an taobh istigh eagraithe go maith, tá an tionól láimhseála feabhsaithe go heirgeanamaíochta, agus cuireann sé tús láimhe éasca ar fáil chomh maith le haistriú giar níos míne.
| MODEL | F20 |
| Cineál | 4 Stróc |
| Airde Transom | 438mm (S) 565mm (L) |
| Toise | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Meáchan Tirim | 53.8 kg(S) 55.8 kg(L) |
| uas. Raon RPM | 5000-6000r/nim |
| uas. Outpower | 14.7kW |
| Réimse RPM díomhaoin | 1050±50 r/nim |
| Cineál innill | 2-scil. |
| Díláithriú | 362 cc |
| Bore X stróc | 63.0 x 58.1 mm |
| Uainiú Adhainte | CDI |
| Córas Stiúrtha | Rialú Tiller / Cianrialú |
| Córas Tosaigh | Tús Lámhleabhar / Tús Leictreach |
| Gear Shift | F-N-R |
| Cóimheas Giar | 2.08(27/13) |
| Baile Átha Troim & Tilt | Lámhleabhar |
| Acmhainn Umar Breosla | Seachtrach 24L |
| Cumas Ola Gear | 0.25 L |
| Lián | 9 1/4X11-J1 |
'Nar par ya
Inneall Lasmuigh don DaingeanNext2
Mótair Bád Beaga 4 StrócGlaoigh Linn










